درباره هترمن
گروه تجاری صنعتی تقی خانی

تجهیزات ایمنی هترمن

گروه تجاری صنعتی تقی خانی با نام تجاری هترمن ، تولید کننده و وارد کننده انواع محصولات و تجهیزات ایمنی ، حفاظت فردی (HSE) ، آتش نشانی و ترافیکی میباشد.
این گروه فعالیت خود را از سال 1382 در ضمینه طراحی و ساخت محصولاتی همگام با استاندارد های داخلی و خارجی اعم از اروپایی و آمریکایی نموده که به لطف خدا تا به امروز از پیشتازان این عرصه بوده است. هترمن علاوه بر ارائه محصولات حوزه ایمنی و حفاظت فردی ، دارای تیم متخصص مشاوره میباشد در هر مرحله از پروژه در کنار شما خواهد بود.

در هترمن ما معتقدیم ایمنی یک چیز لوکس نیست، بلکه یک ضرورت است. از روز اول ، ما با مشتریان خود دست به دست هم داده ایم تا راه حل های نوآورانه و موثر برای ایمن نگه داشتن کارگران ارائه دهیم.

ایمنی راهی برای زندگی است!

کیفیت تجهیزات ایمنی

ما از روز اول تلاش کردیم تا ایمن ترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را ایجاد کنیم. و همینطور که این کار را انجام داده ایم ، فن آوری های ما در مقاومت در برابر برش ، سوراخ شدن ، نفوذ ، ضربه و مقاومت در برابر سایش همگام با استانداردهای جهانی پیش می رود. تجهیزات ایمنی ما بدون از بین بردن راحتی و مهارت ، بالاترین سطح ممکن از حفاظت را ارائه می دهند.

محصولات ایمنی ما ساخت ایران و با بالاترین کیفیت در اختیار شماست. ما سخت تلاش می کنیم تا نظرات کاربران نهایی را از این زمینه جمع آوری کنیم و از این اطلاعات برای بهبود محصولات خود استفاده می کنیم. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم مشکلات را حل کنید.

ماموریت ما

مانند شرکت های پیشرو در صنعت ایمنی که با آنها کار می کنیم ، ما متعهد به بهبود مستمر و بالاترین استانداردهای ایمنی هستیم. هر کارگری باید بتواند شبانه با همان شرایطی که برای کار خود رفته است به خانه برگردد. ماموریت ما این است که محصولی را ارائه دهیم که به این واقعیت کمک کند ، برای هر کارگر ، در همه جا راه حلی وجود دارد.

تجهیزات ایمنی هترمن
تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات کنترل ترافیک جهت مدیریت موثر ترافیک برای کاهش تعداد فزاینده تصادفات جاده ای ، جراحات و تلفات ضروری است.

  • چراغ چشمک زن مگنت
  • چراغ فلاشر دکلی
  • و سایر تجهیزات ترافیکی
تجهیزات ایمنی کار

تجهیزات ایمنی کار

تجهیزات حفاظت شخصی، تجهیزاتی است که کاربر را در برابر خطرات بهداشتی یا ایمنی در محل کار محافظت می کند.

  • کلاه ایمنی
  • شیلد محافظ صورت
  • کلاه ماسک جوشکاری
  • لباس کار
  • سایر تجهیزات ایمنی